| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

zrcadlove jsem si psala poznamky ja...ale ja to umim i cist a pise se mi to lip. Jsem levak...ale az na stredni. Nikdo s tim problem za totality nemel. Hlavvni vec, ze jsem pri zkouseni umela~d~
Jinak ta cervena mi prijde mimo...a nebo...musela by ucitelka opravovat cernou, neb cervena je hodne vyrazna. Ja bych ji nechala at ma maticka klid a chyby bych opravovala cerne~d~
Boze Eeko....to je des, kdyz to tak od tebe ctu.
Mam jednu znamou, co se po najezdu takovych rodicu zhroutila....kluk a ADHD? ja fakt tyhle poruchy neznam, asi to mam napsane spatne. Rodice usoudili, ze dite leky nepotrebuje, ze je holt trochu zivejsi /coz bylo podle nich prirozene/, takze kluk triskal celou tridu /vcetne meho ditete/. Zazila jsem jeho chovani a teda...byla bych na chocholouska. No a kdyz ucitelka protestovala, byla na ni poslana kontrola. Nakonec se za ni postavil i reditel, tak byla poslana kontrola i na nej....
Kluk by se neucil spatne, ale rodice prohlasili, ze je znamky nezajimaji, ze studium je k nicemu a ze ve fabrice se da vydelat penez dost a ze oni sami maji penez nazbyt.
Rodice jsem videla na predskolni schuzce...tatinek rikal, ze si pani ucitelka uzije, ze jejich dite bylo uz vylouceno z nekolika skol~8~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.