| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ono je to buď a nebo. Naše dr mi očko proti neštovicím sice nabídla, ale nedoporučila.
Dceři se vyhnuly všechny vlny ve školce. Když vyselo na nástěnce oznámení, že se vyskytly, tak jsem si říkala, tak to je jasný, to je chytí-byla pořád na hromadě /kašel, rýma, oslabená imunita/ a nikdy nic. Oznámení o neštovicích v červnu ve školce jsem přelétla očima a vypustila. A hle-1.7 zvýšená teplota a začali se vysévat. Průběh v pohodě, ani moc nesvědily, počet přiměřený cca 70 pupenů. Teplota dva dny a dnes jsem vděčná, že ač jsme měli léto na prd, tak ve škole kvůli nim nezmešká a navíc, jako neocenitelný bonus=doživotní imunita.
Pokud chcete očkovat proti neštovicím, tak si nechte u dítěte nabrat poté protilátky, jestli se mu opravdu po očku vytvořili. Není to tak, že píchnou vakcínu a máte klid.
Navíc pokud se bojíte neštovic v těhotenství, tak co potom zarděnky, proti kterým se očkují děti v 15 měsících a potom o rok později? Vždyť tam ochrana vakcínou /pokud se vytvoří/ také nepřetrvá do dospělosti a u dospělých chlapů příušnice a těhotných ženských zarděnky můžou mít fatální následky....
Podle mě by měli dětská onemocnění proběhnout a tím se ochrání i do budoucna. Mě tedy mrzí, že očkují povinně proti dětským nemocem v útlém dětství, protože potom aby se člověk v dospělosti nechal očkovat jako zběsilý, aby se alespoň snažil tomu vyhnout ~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.