| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Krásné ráno holky.

Tady je zima, ráno jsem klepala kosu jako blázen a zítra má být zase teplo, tož to to bude s těma nemocema vypadat.

Simi, přála jsem ti dodatečně na FCB, ale i tak - vše nejlepší a přejeme Vám oběma s Fífou brzké uzdravení.
~s~~x~
Dani, třeba se malá parádí :-)

Jaru, Gree, plně Vás chápu.
Já teda musím říct, že nám fungují babičky, ale u jedné A. prostě nechce být a tropí scény a babička už toho také mívá plné brýle a moje mamka ještě pracuje, v únoru jde do důchodu, tak už to snad nějak doklepem. Stejně i teď musí hlídat, protože když já mám do pěti a manžel do šesti a školka je jen do čtyř, tak také píšu každý měsíc papír, kdy a v kolik a kdo vyzvedne, je to na palici. Jenže my máme ještě problémy v tom, že žijeme od výplaty k výplatě, takže makat musíme oba a manžel ještě přesčasuje. Jedno dítko ve škole, druhé ve školce, hypotéka, nájem, poplatky - však to znáte.

Jaru a najít třeba něco na poloviční úvazek? Vím, je to těžké, ale taky je těžké po takové fušce se starat o dítko, které vidíš málo a o domácnost, když nemáš chlapa doma.

Gree, mám to podobně jako ty - výhodu mám jen v tom, že A. ráno vstává sama od sebe se mnou, večer teda padá na pusinu, když po o ve školce už nespí, chodí kolem půl sedmé, Lucku učíme samostatnosti, je v páté třídě, takže musí sama, jen teď řešíme, že nechci, aby chodila ze školy sama domů, takže zase plánujeme jak a co. Někdy přijdu ve čtyři, někdy skoro v šest, občas nákupy, večeře, dosta často vařím, hromádky oblečení, svačiny a po desáté padám do postele přímo po hubě.
Víkend doháním, co jsem nestihla.
Chtěly jsme dětičky, máme je, jsou to zlatíčka nade vše, ale někdy je to náročné. A to nemluvím, až nás bude čekat první třída, to je fakt mazec.
My máme paní učitelku, která vážně naučí, ale to okolo raději komentovat nebudu.

Přeji krásný den.~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.