| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

První dipliomku jsem psala asi rok...neobhájila jsem ji. Druhou jsem nai psat nezacala. Po deseti letech jsem zacala studovat jinou skolu, bakalářku jsem psala skoro rok, obhájila vyborne. Na diplomce jsem zacala pracovat v breznu(výzkum), přes leto jsem napsala par stranek a ted se mi fakt nechce, ódevzdavam v dsunbnu ,takze doufam, ze casu dost, většina spoluzaku pry ještě nezacala.

Ale pro me je největší problém to napsat, protože stále ještě neumim psat vsemi 10, navíc jsem trochu dis a napsat jednu stranku, aby mela hlavu aaptu a byla spravne napsana a byla jsem s ni spokojena mi trva i tyden (minimalne den).

A znam lidi, kteří tvrdi ,ze diplomku měli napsanou za 2 tydny. (a verim jim, protože seminárku ,kterou ja pisu mesic, oni napisou za jedno odpoledne).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.