| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kudlo já to všechno vím. Mohla bych se hubnutím živit, fakt.
Ti vysvětluju, že v mládí to šlo rychleji a jojo efekt nebyl, převedla jsem se z redukce na bohatší stravu velice pozvolna a dost úspěšně.
Já to všechno racionálně vím, ale je prostě těžký to tak dlouho bez zásadnějších výsledků vydržet. Je to asi jako s tím uklízením, furt se snažíš a pořád to není nikde vidět.
To mi momentálně ztěžuje situaci nejvíc, je to sice 12 kilo, ale v podstatě to fakt není vidět. Na váze a na oblečení ano, ale že by okolí nevěřícně vykřikovalo, to se neděje. :)
Hladomorné dny nepěstuju, to byla nadsázka. Ale pro mě je hladomor každý den, kdy si nemůžu dát kus dortu a řízek s bramborovým salátem. :) Takže jsem celoživotně odsouzená k hladomoru. :) Ale s ranní porcí vloček, hezky okořeněným sojovým masem a spoustou kedlubnů a okurek se na to dá po většinu času zapomenout.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.