| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jentak,
tady vůbec nejde o "můj přístup". Hodnotím to z jiného pohledu. Většina dospělých, které znám a mám kolem sebe, mi nezávisle na sobě řekla, že si nejvíc cení toho, že je rodiče vedli k samostatnosti; a na druhé straně vidím právě ty opačné případy, kdy rodiče "nevedli", a reálné výsledky takové výchovy. A může to být i v rámci jedné rodiny, kde se jedno dítě rozmazlovalo a druhé ne. Prostě to tam je a je to jasně vidět, přestože před těmi 20 - 30 lety to nebylo ještě rozmazlování na dnešní úrovni.
Je jedno, jestli použiji příklad své sestry, sestry mé nejlepší kamarádky, bratra spolužačky atd. atd., výsledek je pořád stejný - rozmazlované děti to mají v životě těžší, častěji se dostávají do malérů a jsou daleko méně samostatné než děti, které rozmazlované nebyly.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.