| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Doporučuji shlédnout pár dílů série Znalec psí duše, je to na youtube, a pak s ní začít pracovat, máte-li samozřejmě čas, vůli a ochotu. Hodně lidem se nebude líbit můj názor, ale ono je to téměř vždy o lidech a stačí změnit přístup (a být důsledný) a nastane změna i u psa. I když chápu, že ne každý se chce přizpůsobovat potřebám psa, ale na druhou stranu - to si měl každý uvědomit, než si psa pořídil. Je to přece živá bytost a má také svoje potřeby. Pokud jsme schopni dát jim, co potřebují, jsou skvělými společníky.

I já mám zkušenosti se psem, kterého jsme se ujali - jevil se z začátku jako mazlík, pak "Z ničeho nic" jako problémový, než jsme zjistili, že s ním špatně "komunikujeme".

Za sebe můžu také doporučit konzultaci nebo i "výcvikový víkend" u pana Bradáče v Herolticích u Tišnova. Nám moc pomohl a s ostatními psy jsem byla svědkem "zázraků". Upozorňuji, že neuplatňují žádné násilí, bití, cukání, vše řeší se psy v klidu, dokonce stahováky aj. jsou zde zakázány. Za všechny psy, které jsme na jediném kurzu potkali - asi 4 letá boxerka a o něco mladší pitbul, oba psi na začátku kurzu vypadali, že zlikvidují všechny psy, kteří se kolem nich objevili. Ukázalo se, že NEJSOU agresivní ani dominantní, ale naopak bojácní. Za 4 dny učení a cvičení jsme mohli podnikat společné venčení, ten rozdíl byl neskutečný.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.