| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To očkování jsem dostala nedávno (nevím, zda je to stejná vakcína, ale byl tam tetanus a černý kašel), preventivně, když naše malé mimino nemohlo být očkováno, abychom tu infekci nedonesli domu my. Černý kašel se objevil okolo nás u dospívajícího dítěte. Bylo mi dva dny slabo, ale mám permanentně oslabenou imunitu. Manžel to očkování snášel líp. Nic, co by se nedalo přežít, stejně nám už měla vypršet tetanovka, takže jsme to pro jednou zvolili v rozšířené variantě.
Ten černý kašel byl pro to dítě větší záběr, než očkování.
Jinak samozřejmě - očkovat se ve chvíli, kdy jsme zdraví, a ani v rodině není infekce, to dá rozum.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.