| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Blanket, nad tímhle jsem se před pár týdny čílila taky. Holka zůstala doma (5. třída), bolesti břicha, průjem, bolesti žaludku. Byla doma od středy do úterý dalšího týdne. A paní učitelka vzkázala, že hned jak přijde do školy, tak si napíše prověrku z matematiky. Já jsem si myslela, že jí dá aspoň jeden den na aklimatizování,- nikoliv, hned v úterý na ostro psala písemku z matematiky a z češtiny. V češtině jí navíc holka, která jí dodávala učení, nesdělila, že se má naučit nazpaměť nějaká slova, takže chytla hezkou známku z diktátu, ale za 5 z těch slov. Naštvalo mě to nehorázně.
Když jsme bývaly nemocné my, tak bývalo běžné, že jsme měli týden nebo aspoň pár dní na doplnění učiva, byly jsme omluvené z písemek, - ty jsme si pak doplňovaly... Teď ne, teď si má dítě od prvního dne nemoci dopisovat učivo a přijít a vše umět. ~8~ To buď ráda, že Vám to aspoň učitelka posílá v deskách - já jsem musela pro učivo na druhou stranu městečka, ofotit doma a letět s tím zpátky... nemoc dětí je teda vcelku fakt makačka. ~7~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.