| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Na první návštěvě mi ortodontistka udělala takový rozpočet kolik co bude stát, ve finále mě stažení trojky do oblouku vyšlo na pěknou pálku, ale byla jsem už starej matroš, tak byl vůbec úspěch, že se to podařilo. Platila jsem postupně menší částky a větší částku, která bude potřeba příště mi hlásila. Pokud nemáš peněž nazbyt a dcera bude mít fixní, což při otáčení a stahování trojek asi mít bude, tak doporučuji kovová, pokud se zámeček odlepí, jde kdykoli přilepit zpět. U bílých keramických zámků to většinou nejde a musíš koupit nový, což je cca 1 000kč jak kde - asi. Navíc děti, si moc nedělají hlavu s tím co jí, takže se jim odlepují častěji. Jinak mluví se zámečkama normálně, pokud nemáš oblouk na patře, ale i s ním se naučí mluvit normálně. stejně tak s vyndavacíma rovnátkama, ty jsou na mluvení asi nejhorší, ale on si jazyk časem zvykne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.