| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

spát nemusí, já sjem se na to tenkrát (z donucení babičkou, abych měla klid) ptla doktorky a ona mi na to řekla "zvykejte si" no a měla pravdu, teĎ je synovi skoro 14 a běžně spí 7 hodin, pokud vůlbec.- Dohání to o víkendu, ale to dělají snad všichni puberťáci.

někdo má malou potřebu spánku, a má ji už jako dítě, s tím se narodí

mimochodem já jsem už u mimina měla pocit, že spí strašně málo a někde jsem vyčetla, že to jen tak mamince připadá, prootže miminko spí třeba pár minut a tak jsme si to psala, fakt poctivě každou minutu, i když mi usnul u kojení. JEdnou za měsíc, začal jsem ve třech měsících, takže opravdu od miminka, a málokdy spal za 24 hodin víc než 11 hodin, přes 12 se opřehoupl jen při nemoci - psával jsem si to každý měsíc celý týden, jen tak, ze srandy, čas jsm na to měla

takže když pak jako 14měsíční místo spaní stál v postýlce a dělaal na mě opičky, přdváděla, jak dělá jaký zvířátko a já jsem pořád dokola opakoval spinkej a odcházela jsem, tak jsem usoudila, že to asi fakt nepotřebuje. NAvíc to bylo v zimě, žádný vedro, žádný ostrý sluníčko, já jsem měla chuť dát si čaj a zalízt pod deku s knížkou, pamatuju si to jak včera, a on potvora opravdu neměl na spaní ani pomyšlení- Od té doby sjem ho už ani nenutila

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.