| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Brunhildo - už nevím, jestli jsem si myslela, že mamka skáče, jak táta píská, nebo že s ním jede jednu lajnu. Možná že chce po mně, abych byla tzv. hodná a ona měla klid. Ale přesto opakuju - to byla její volba, že s ním zůstane a že bude skákat, jak on chce a ani jeden neměl právo po mně chtít jít pro pivo jen proto, aby se druhý nenaštval.
Jinak řečeno - nechtěla jsi jít pro pivo kvůli mámě, ale pak jsi šla a snášela opilecké poznámky chlapů - a co bys ještě snášela kvůli mámě? To mi teda řekni.
Ne, tohle není výjimečná situace, kdy jde o život, tady jde o běžné situace a máma svou zodpovědnost přehodila na Tebe. Pokud chce plakat do polštáře, tak ať pláče - ale ono by to možná nebylo kvůli tobě, ale kvůli sobě - a dost možná i tak brečela při vědomí, do čeho tě nutí.
Mimo téma - poněkud mě se-ou ty reklamní včely.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.