| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A ještě Raduno : přesně tyhlety výkřiky jsou zničující!
Ty to tak vidíš, tak to tak je.I pro Brunhildu, že? Že ´bylo chování obou rodičů objektivně blbý je fakt.
Ale - podstatné je to, co je pro Brunhildu dobré. To není tebou a Jentak zjevovaná "pravda". Pravda je v tomto případě i subjektivní.Já být na místě Brunhildy, strašně by mne zraňovalo poslouchat, jaká byla moje maminka hrozná.Kor když ji mám ráda a ona mne a jistě pro mne udělala v životě mnoho dobrého.Že je v určité situaci slabá a nejednala správně? Kdo může hodit kamenem? Mám svou maminku ráda i přes její nedostatky a poklesky a i přes to, že mne nedokázala vždy ochránit přes otcem debilem. O tom je totiž taky láska. A pokud se Brunhlilda vyrovná s příkořím z mládí, není důvod být do smrti nekompromisní vůči mámě.A nesnižuj její chování. Ano neměla se do té situace dostat, ale stalo se. A zachovala se pěkně. Prokázala, že je schopna soucitu a lásky k někomu i za cenu vlastní oběti.Jentak se zachovala v té situaci jinak, Správně, z hlediska jí samé. Nesoudím to. Ale nedevalvujte jiný Brunhildin postoj. Je stejně dobrý av něčem ještě má přesah.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.