| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Taky jsem si dopisovala, dokud mi to nezakázali. Tedy smím posílat pohledy a dopisy, ale ne balíčky, protože je klient problémový.
Připadá mi smutné, že jediná výchovná páka na mentálně postiženého třicátníka, který po ústavech vyrostl, je zákaz balíčků od cizí osoby.
Považuju to za stejné pedagogické selhání, jako když si učitelka neumí poradit se zlobivým prvňákem.


Ale to jen tak na okraj, neb jde patrně o týž ústav.

Poradila bych se s nimi.

Navrhovala bych CD s taneční, rytmickou hudbou, sladkosti, kafe, blok, sešity, pastelky, fixy nebo třeba sadu s modelínou a vykrajovátky...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.