| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dostala jsem se k počítači až teď a nestačím se divit reakcím...dorazila mě Šuplík se svým názorem. No...Lenny má pravdu ve všem, je vidět, že jako jediná ví, o čem mluví. Já tedy jen dodám, že život tady na Moravě je takový klidný, nijak divoký, rodinný. Tzn. že akce ti tu nepořádají občanské sdružení a spolky každý týden, ale tu a tam...a z toho je spousta pro turisty, ne pro místní. To je asi tak společenský život. Židovská komunita by tu byla, ale nijak extra nevyniká. Zato romská ano. Ale v pohodě, není to tu jak v Břeclavi., kde fakt mají problémy. Cizinci jsou tu dost Holanďani, Britové, Rakušáci, ale dost poskrovnu...nebo o nich nejde vědět. Nijak nejsou organizovaní, mám na mysli setkání expats apod. Jednou jsem na ORL narazila na chlápka z VB a prostě ani nevíš, že by tam tolik cizinců bydlelo, ale bydlí. Ve Valticích, Lednici, všude nějaký cizinec je. Pokud hledáš klidné místo s horkými a suchými léty, ale mírnou (blátivou) zimou, kde bydlí i blbci, jako všude, tak je to jedno z nejkrásnějších a nejpohodovějších míst na světě. A dá se to přežít i v okolních vesnicích.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.