| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dceru jsem očkovat v 5. letech nenechala. Trošku jsem se ponořila do "studia" vakcín a není to nic až tak v pořádku, jak se nám předkládá.
Nicméně si to musí rozhodnout každý rodič sám za sebe.

O očkování v 5. letech:
1, Veškeré očkování je pravidelné-upravené vyhláškou, nikoli povinné ze zákona.
2, Váš doktor NESMÍ nikam nic hlásit /sociálka, hygiena/, protože tím by porušil zákon o lékařské mlčenlivosti, kde je pokuta až milión korun.
3, K očkování v 5. letech se používá Infanrix, což je prvotní-tudíž silná vakcína a proto na ní může být silná reakce. Po konzultaci s dr. Petrášem mi byla doporučena alternativa Boostrix nebo Adacel.
Informace: http://www.vakciny.net/pravidelne_ockovani/DTP.htm

Jak jsem psala, dceru jsem očkovat nenechala a dr bude dělat test na protilátky proti tetanu, protože to je jediné, co bych jí nechala píchnout. Ale to až by začala jezdit na tábory nebo školy v přírodě, což ještě min rok nehrozí.

Není radno v dnešní době věřit všemu, co nám předkládají lékaři, byť by to měli být oni, kteří by měli mít prvotní zájem na zdraví našich dětí. Ve zdravotnictví a ve vakcínách zvlášť se točí obrovské peníze a proto by měl každý zvažovat jak přínos, tak i rizika. Po vpíchnutí to už vrátit nelze.

Jo a mimochodem dcera měla neurologické nežádoucí účinky po hexe i MMR.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.