| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hele, mně se docela líbí ta formulace, že si potřeboval půjčit jen 50 tisíc, ale pak se rozhodl pro sto, protože sto vlastně potřebuje taky.
No já potřebuju desítku, ale padesátku bych potřebovala taky, a nejvíc ze všeho bych potřebovala tak tři melouny.

Má finanční potíže, ještě několik let nemůže splácet, ale vezme si půjčku na vyšší částku, než chtěl původně, protože vlastně sto je víc než padesát... to mi nijak zvlášť zodpovědné nepřipadá.
Když je to tak bezpečné a nerizikové, jistě najde někoho jiného, kdo by s ním do toho šel. Proč ti kritici z rodiny mu neposkytnou pro tu zvláštní transakci svůj vlastní účet?
A proč si tu půjčku vlastně nechává posílat na účet někoho jiného?

Nešla bych do toho, lepší být v rodině za sobce než se dostat do nějakýho finančního průseru.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.