| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dost tě chápu. U mne je složitější v tom, že prostě jsem nějaký odmítač léků. Nemá to žádný racionální důvod, asi by bylo fajn vzít si prášek, když mne bolí záda, nebo zuby, nebo mají-li AD vedlejší účinek, nemám k nim odpor, spíš obavu...

takže jsem odmítala nejen AD (která poslušně zobu už podruhé ve svém životě), ale bojím se vyprošťováků nebo léků typu Neurol a taky se bojím alkoholu.
Mně stačí závislost na cigaretách a na knížkách... a občas čokoládová. Ta jednou za mnoho let.

Možná to souvisí s tím, že jsem se kdysi slušně "sjela" lékem na bolest - oblíbeným, prodávají dosud, už ani nevím, jak se jmenoval, bylo mi to doporučeno na bolest zubu.

Takže i s vedlejšími účinky AD jsem se rvala prostě jako s vedlejšími účinky, ale jednou jsem si dala ráno kávu a cigaretu.. a normálně jsem padla na všechny 4 a nemohla se nadechnout, na můj vkus to trvalo docela dlouho.

Cigaretu jsem si dala i další ráno, ale kafe od té doby nepiju :-D

Nástup účinků tenkrát trval 5 týdnů, beru Seropram kapky. Za mne to bylo šílené - ale když pak léky zabraly, tak ten pocit úlevy a pohody byl nesrovnatelný.

Bála jsem se vysadit, pokyny dodržela... a pak znovu do stejné řeky, ale sedí mi a zabraly po týdnech 3. Aktuální dávka kapek je 10, mohu až 25, není nutno, tohle mi vyhovuje. Když to bylo poprvé vyšplhalo se to na 25, pak ustálení, snížení na 4 kapky denně, to mi říkal doktor, že to je spíš placebo. Uvidíme časem.

Takže ano, je možné, že mají vedlejší účinky, je možné, že i příšerné, ale vidina, že snad jedou zaberou mi pomohla to přežít. A taky vidina, že se jich jednou možná úplně zbavím, ale už to neuspěchám a jsem smířená i s tím, že je budu brát, dokud budou fungovat. Si ten serotonin do mozku asi jinak neimplantuji.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.