| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj vsem,

Mam velkou prosbu, zda nekdo nevite, jak postupovat.

Dite zrejme ze sveho mobilu odeslalo sms zpravu na vyherni portal vyhrajauto.cz. Za poslednich 14 dni prislo adi 6 chybovych zprav, ze nelze rozpoznat format a kazda ta zprava odecita z kreditu 50 Kc.

Dite mi to reklo az asi po treti sms, k odeslani se teda nepriznalo, ale me jasne, ze samo se to neudelalo. Ihned jsem nechala u opetatora zablokovat premiove sms, ale zpravy chodi dal.

Na strankach vyherniho portalu neni zadny kontakt, pouze email, z nehoz nikdo neodpovida a infolunka platebnihho systemu xpay, kterou nikdo nezveda. Na wrbu ani v obchodnich podminkach jsem nenasla nic, co by mi pomohlo.

Nemate nekdo radu?

Jo, dite ma predplacenoz kartu, operator uz mi vic pomoci nemuze, to uz jsem zkusila.

Moc diky

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.