| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Uff to jsi teda vypsala pořádně,no a jak reagovala na zákazy. Dejme tomu já v nich tyhle stereotipy nepodporuju,jakmile mi lezou do lednice,okamžitě zavelím ať to zavřou a ať to nedělají,pak už tam nejdou,za pár dní třeba to zkusí znovu. Ale je fakt že u jednoho způsobovalo donedávna hysterii když nemoh za náma zavřít dveře když jsme šli ven nebo přišli z venku,tak já jsem ještě netušila co chce,proč se vždycky vztekal v chodbě po příchodu,no pak se ukázalo tohle a zavírá všude kam přijdem,ale zavře jednou a jdem,žádný že by to dělali 50x denně. No někdy třísknou s dveřma v kuchyni,ale to mi spíš přijde že to je pro tu ránu,pro ten zvuk a ne proto aby sledovali funkčnost. Se vším mi pomáhá musí dávat prádlo do pračky,musí mi podávat vyprané z koše a já věším,musí mi pomáhat dělat pití a to i odnést rychlovarnou konvici. Jeden čas se díval zblízka na to světýlko u zapínání a vypínal zapínal,to samé světlo u kamen zapínání sporáku,otočení všech spínačů do stejné polohy,ale odeznělo všechno cca za měsíc. Nevím jak to je as autistou,když mu někdo řekne nedělej to,poslechne?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.