| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jak moc tě chápu... Maminka-71, je to bohužel čím dál horší. Vždycky byla veselá, sice dominantní, ale pohodová, zvládala toho hodně. Dnes na všem hledá chyby, u mě poukazuje na chyby a to i před dětma (příklad-Moje dcera si kouše nehty/nech ji, nebylas lepší, moje dcera nejí zeleninu/jen si vzpomen, jak jsem ji do tebe musela cpát a stejně si to nejdela,moje dcera chce kočku nebo pejska/vzpomeň si, jak ses o naši kočku nestarala, jak jsem všechno dělala já....atd.Podle mámy své děti stále jenom chválím. Máma je bývalá učitelka a dětem se prý musí neustále ukazovat chyby, aby se poučily.Takže malá dcera napíše krásně psacím písmem úkol na stránku v sešitě, škrtne dvě chyby a máma vidí jenom ty dvě chyby.
Bohužel je plně podporovaná svým přítelem(vlastně ted už manželem), který je tak negativně naladěn, že si k nám za 10 let "pobytu" v naší rodině nenašel vztah, i když já se snažím vždy naladit atmosféru, oni dva přijdou a ideálně, pokud můj muž není doma, začnou do mě hustit jejich negativa/na všechny a na všechno počínaje pokladní v obchodě a konče samozřejmě mnou. Jsem z toho nešTastná a vždycky tak psychicky vyšťavená, ale taky nevím, co s tím. Promluvit si s mámou na rovinu nejde, ihned se urazí a dokud já nepřijdu s tím, že se omlouvám, byla by schopna kvůli hlouposti se mnou týdny nemluvit. Takže- vyslechnu, pokývu, převedu řeč, ale bohužel v jejich přítomnosti se necítím šťastná.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.