| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

O nehty i ruce se starám sama, na manikúře jsem byla 1 x v životě, před svatbou mě známá udělala profi nehty, bylo to sice hezké, ale strašně dlouho ten lak schnul a nějak moc dlouho to nevydrželo.

Nehty si nestříhám, jenom je piluji skleněným pilníkem a musím říct, že se mě kvalita nehtů docela zlepšila, jen minimálně se mě nějaký zlomí a to jsem s tím dřív měla docela problémy. Upravuji si kůžičku takovou tou gelovou tužkou a občas ji i zastřihnu. Sice se to prý nemá, ale nedělám z toho drama. Nehty si nelakuji, protože to moc neumím, levou ruku mám nalakovanou hezky, ale pravou jako plot... Takže mám přírodní upravené nehty a vypadají dobře.

Ruce si také mažu krémem a každý večer, když se na obličeji paplu arganovým olejem, tak si promažu i ruce. Toť vše, co s rukama dělám...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.