| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

pečuji, že stříhám, zapilovávám a leštím, a kůžičku, když se nudím u TV a nemám v ruce pletení.
Krémy nesnáším, ale náročnou práci fyzicky nedělám. Na práce venku rukavice, co jsou často k ničemu.

Ruce lakuji jen v létě (asi je víc práce na zahradě) - no spíš víc času, sednu si s lakem ven a láknu se :-D

Nohy pravidelně a průběžně sama lufou, nehty, kůžičku a lakuju i v zimě. Nevím proč, možná to rychle neoprýská a jednou za měsíc chodí pedikérka do široké rodiny, takže se ob návštěvu - tj. jednou za dva měsíce svěřím do péče i jí. (Vždycky mi řekne, že mám nohy jako mimino a není co odrbávat, ale masáž je milá).

Gelovky jsem nosívala dávno již tomu, dokonce jsem si je vystudovala... a pak se na ně vyprdla, mám široké nehty, nevypadá to hezky, navíc jsem zjistila x info jiných.
Když to někdo nepřežene, bývají krásné - dneska ty vyšší levely P-Shine atd.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.