| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mimochodem, zrovna jsem včera četla poprvé v životě Viktora Frankla, Vůle ke smyslu...dcera to má jako povinné do školy a není to schopna přečíst, já jsem toho autora ani neznala, tak na to koukám za ni, že si to přečtu o čem to je a pak jí to řeknu, aby nedostala 5, že si to třeba zapamatuje...

Byla jsem překvapená jak je to zajímavé, pro mě tedy.
Jak on odvozuje vše ze svého pobytu v koncentračním táboře a je to psáno čtivým způsobem.

Připadá mi to taková paralela i s oním bitím, on přežil koncentrační tábor a to ho i jaksi srovnalo pro život, odolnost apod., v podstatě i ten fyzický trest by se tak dal brát.

Málokterý rodič to myslí špatně, rozhodně u nás v rodině to tak myšleno nebylo, rádi nás měli, i můj děda mě honil po zahradě, co pamatuju, ale kvůli čemu nevím.
Vím, že mně v dětství říkali, že jsem rozmazlená, nevím už proč, sama jsem byla do 7 let.
I mojí babičce ujely nervy a sáhla po předmětu, mazaná jsem byla i tehdy dost, děti jsou mrchy, to je jasné, pamatuju, co jsem babičkám říkala, když jsem na ně měla vztek, jedné jsem říkala, že jí ta druhá babička nemá ráda například a pak jsem to možná používala i obráceně...


No stejně dnes nemám iluze o dceři, že mě někde za dveřmi opěvuje, často slyším, že všichni ostatní rodiče jsou mnohem lepší.
I když někdy to tak nebude, na tř. schůzkách se pak překvapivě přímo od rodičům dozvím, kam děti nesmějí, i když mi dcera vykládá kam kdo může chodit a do kolika hodin....a ono to tak nepřekvapivě nakonec není.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.