| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"No Arien, nikdo ti nebrani se do Norska odstehovat a pokusit se nory presvedcit, aby si uzakonili, ze lehke fyzicke tresty jsou legalni. Prosim, posluz si.."

eeeee???

Já se tam stěhovat nehodlám, ale to snad neznamená že se nemůžu vyjádřit svůj názor. Zejména když jde v tomto případě o české děti. Nicméně věřím na solidaritu ve chvíli bezprávi. Či-li kdyby české úřady konaly nespravedlivě vůči norské rodině, vadilo by mi to a kritizovala bych to. Takže když se tam neodstěhuji, nesmím ani kritizovat?

To jsou fakt názory ~a~~a~~a~~a~
Takže kdo tam žije, nic kritizovat nemá, protože ho tam přece nikdo nenutí žít. Kdo tam nežijke, má se tam odstěhovat a přesvědčovat Nory ke změně zákona.

A co máš pořád s těmi fyzickými tresty,jsi jako kolovrátek. O to tady přece vůbec nejde, ~a~~a~~a~~a~ uáááá.
Nikdo tady neříká že Norové nemají mít zakázány fyzické tresty, ale že by měli respektovat základní demokratické principy i v případě odebírání dětí skrze BV. Čili že rodiče by nejdřív měli být něčím vinni, než jsou jim odebrány děti.

A tedy zdá se že nikdo (tedy jejich vlastní norská policie) neshledal ani porušení norského zákona o bití dětí, kdy nebyla matka z ničeho obviněna, TAK CO POŘÁD MELEŠ O BITÍ DĚTÍ ??????????????? V žádném ze zmiňovaných případů (Michalákovi, polská či ruská rodina nešlo o bití dětí, obvinění byla jiná, a NEBYLA NIKOMU PROKÁZÁNA. Zatraceně, to je neuvěřitelný, nedokážeš fakt vnímat psaný text?

Nikoho zabedněnějšího jsem tu na rodině už dlouho neviděla, a že se tu občas vyskytují typy. Ale tebe tedy nepřekoná ani mraková či Mystic, to už je co říct.

Jen aby bylo jasno, já sama své ani jiné děti nebiju a ani s tím nesouhlasím, a jsem klidně všemi deseti pro uzákonění takového zákazu. ALE TADY JDE PŘECE O NĚCO ÚPLNĚ JINÉHO, to to vážně nevidíš a nechápeš, fakt ne?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.