| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tohle na me kouklo na netu...


Prečítané: 1138x
Eva Michalakova Pani Pietruchova, cetla jsem Vase nazory a zpravy tykajici se Norska. Me zde socialni sluzba odebrala neopravnene dva syny. Obzalovali mne ze seualniho zneuzivani deti.Policie pripad prosetrila a obvineni mne zbavila.Deti byly vysetreny v nemocnici v Oslo v Ullevåll kde jakekoliv zneuziti vyloucili. Presto deti nemam. Pri kazde schuzce s detmi delam zvukovou nahravku a vidim ze pozorovatele ze socialky uz nekolikrat popisovali situace na schuzce uplne jinak, nez se odehraly.Mam take zvukovy zaznam, kdy jsem dorucila na socialku darky detem k narozeninam, tehdy mi nedali moznost videt je.Socialka slibila ze darky detem preda. Pote jsem v dokmentech cetla, ze deti zadne darky k narozeninam nedostaly.
Nechala jsem detem zhotovit privesky s moji fotkou a napisem Denisku, miluju Te, mama a to stejne i pro druheho syna Davidka.
Mam schovanou objednavku. Barnevern uvedl ve svych dokumentech ze matka poslala detem privesky kde bylo napsano Denis miluje mamu a David miluje mamu. Tohle je jen maly zlomek z jejich lzi. Musela jsem reagovat na Vase prohlaseni, protoze ne vsechni rodice, kterym jsou v Norsku odebrany deti si odebrani zaslouzi... Jestlize chcete, dokumenty o mem pripadu , ktere me slova potvrzuji Vam klidne zaslu. Pokud Vam ma zprava do Vaseho ideologickeho obrazu o barnevernu nezapada, smazte ji a dale se nechejte unaset svymi presvedcenimi o jejich skvele a bezchybne praci


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.