| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Upřímně bych tu službu každých 14 dní, jak se běžně chodí, nevyužívala, kdybych měla platit 500 Kč za každé dítě. Já tam ale chodím pouze jednou za dva měsíce.
A neříkám, že je to nepotřebné, ale řekla jsem, že kdyby si to lidé měli platit sami a chodit tam tak, jak se údajně chodí - každých 14 dní, tak tam lidi prostě za tu cenu chodit nebudou a počkají, jestli se řeč nezlepší sama nebo budou trénovat dle pokynů na logopedonline. Já si také stáhnu materiály a budu se synem trénovat a chodit budu jen na kontroly. Mám to tak domluvené. Logopedka mi sama řekla, že největší část je na rodičích, na trénování doma a ne na ní. Že sama to děti za půl hodiny nenaučí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.