| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám taky drobné dítko a má Emipo - tu aktovku pro prvňáky, sedla nejlíp. Jsou dvě varianty - máme tu s pevným překlopem, a všimla jsem si že většina prvňáků má tento typ.
A váhu určitě do těch 900g (pro tuto váhovou kategorii), přes kilo bych nebrala.

Pro drobné dítě tím spíš doporučuji vyzkoušet, synovi třeba moc neseděl Herlitz a přišly mi tam malé kapsy. A Topgal je podle mně velká.
No u nás to tedy bylo limitované tím co mají u nás v obchodech a tam moc širší výběr značek nemají, a zrovna prvňáckou aktovku bych si po netu objednávat netroufla.

Taky je fakt dobrý ji vidět i kvůli tomu rozložení, velikosti kapes apod. Třeba u některých mi přijde že nevím kam se dává láhev s pitím - syn by ji tedy uvnitř mít nemohl (občas ho nezavře) - to už je praktická zkušenosti z prvního půlroku školy, pití rozhodně musí být v boční kapse (u nás).
Nebo ta "kapsa", není někde dost velká ani na penál ani na svačinu - takže toto fakt raději vyzkoušet.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.