| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Milá zakladatelko, Těleso,
z vlastní zkušenosti Ti mohu říct, že je velká pravděpodobnost, že opravdu jeho manželka nasadila vydírání přes děti. Chodila jsem se svým mužem 4 roky, než odešel od paní, se kterou bydlel. Mě to nijak nestresovalo, byla jsem spokojená, nájem zaplacený, na dovolené bral mě, na hory taky. K Vánocům ona dostala knížku a já výlet a nákupy ve Vídni. Nemusela jsem mu vařit, žehlit, starat se mu o děti, to udělala ona.
Já bych Ti i poradila to tak nechat, já ho chtěla pro sebe a už bych se na to vykašlala, bylo to mnohem lepší, když jsem využívala jen ty výhody a na ty povinnosti byla ona!

Každopádně ona před Vánoci třeba zmizela! On byl na cestě ke mě a děti mu volali, že jsou sami doma a nevědí kde máma je…nebo řekla, že když půjde 24tého ke mě, tak řekne dětem, že už je nemá rád a že má radši nějakou cizí paní. atd. atd….toho jsme si užili:-)) Ale mě to zase tak nevadilo, nechala jsem ho do 26tého doma a pak jsme spolu odjeli na hory.

Jak jsem zařídila, aby byl se mnou? Byl to určitý soubor věcí, které jí prostě už příliš brnkaly na nervy….naplánovala jsem a zaplatila něco na víkend…nebo něco opravdu neodolatelného, večery jsem mu dělala super překvápka a zařídila, aby u mě kolikrát i usnul a nepřišel domů…..a když jsem cítila, že už je to fakt hodně nahnuté u panímámy, tak jsem jí přeposlala několik vybraných emailů, které mi psal (emaily plné lásky ke mě a plné pohrdání směrem k ní).


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.