| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak sice jsem špatně přečetla větu, za to jsem se omluvila, ale snad můžu mít názor, že já bych takový dar asi moc neuvítala. Zakladatelka chtěla zkušenosti kdo šátek měl a po císaři, což splňuji (dokonce 2x).

Já jsem šátek sice i používat chtěla, koupila si ho ale nikdy se s ním nesžila,
možná jsem jen prostě na to nebyla šikovná, ale nakonec jsem ho vůbec nepoužívala, co mi vadilo:
- jsem dost drobná a prostě to než jsem se do toho namotala a správně, to mi fakt nešlo
- měla jsem děti v zimě - zejména jsem to nedokázala nosit v zimě, ještě tak na doma, ale v zimní bundě .. to fakt prostě nešlo už vůbec
děti jsem sice nosila ale ne v šátku, prostě pro mně bylo mnohem rychlejší a jednoduší "nahodit" něco rychleji použitelného
já osobně jsme za manduku nebo kvalitní nosítko, se šátkem jsem pohořela

jo nakonec jsem ho prodala to jo, ale prodával se byť nový dost dlouho a těžko a samo že za míň než jsem koupila.
já věřím že mnohým šátek skvěle vyhovoval, ale prostě nesedne to rozhodně všem

p.s. jinak souhlasím s tím že pro břišní svaly je nošení menší zátěž než kočárek, co ale zátěž pro břicho byla (tedy pro mně) to namotávání, to jsem cítila, takže ze začátku jsem to nemohla používat

ale já teda měla ty nedonošence, takže byli dlouho malí a mohla jsem to zkoušet až byla jizva zhojená, ale i tak mi to prostě nesedlo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.