| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

v pracovní oblasti hodně vykrystalizovaly vztahy, ukázalo se skutečně až na kost, jaký kdo je - což ale vede jen k dobrému, rozloučení se s určitými lidmi a poznání nových.

zcela nečekaně a prostě "jen tak" zemřel dobrý kamarád - k tomu mě nic dobrého nenapadá

dcera měla úraz a jen díky tomu, že měla z p.dele kliku není na vozíku - za to stále klice děkuji

díky úrazu a chování manžela bezprostředně poté (naprostý krizový magor, co situaci zhoršuje a hrotí, místo co by byl oporou nebo alespoň nepodkopával nohy) u nás přes měsíc zcela tichá domácnost, ale vydrželi jsme a spravili jsme to. Když si vzpomenu, jak jsme se v nemocnici u dcery střídali, já s ostatníma dětma jí tam chodila krmit k obědu, nosila jí sváču, ovoce a zeleninu, malé děti tam u ní spaly v posteli "po o" a byli jsme tam do večeře, kdy jí přicházel krmit a bavit manžel - a neřekli jsme si mezi sebou ani slovo, o časovém harmonogramu jsme si psali sms... než jsem mu dokázala odpustit ty neskutečné kecy, co na mě po tom úrazu měl - k tomu mi pomohla jiná maminka, která se o tom úrazu se mnou bavila (nevěděla, že se to týká mě) a popsala mi, jak se to skutečně stalo a že to vlastně byla manžela vina a těma kecama na mou osobu se snažil ten pocit ze své viny ze sebe setřást.

Jenže něco podobného by se dalo vypsat skoro u každého roku, pořád se něco děje - jak stárneme, přibývá smrtí kolem nás... děti rostou a divočí - přibývá úrazů... v práci se člověk musí ohánět víc a víc, což je tak jediné, co mi připadá, že se pořád nezadržitelně stupňuje... k tomu mě v době hormonální bouře s miminkem zasáhla ebola, takže jsem to děsně prožívala a teď ti dementi is...

Abychom si za chvíli neříkali "zlatej 2014"

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.