| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak to je asi pomalu na žalobu lékaře, ale co si na tom vezmeš?

Jinak lze. Lze, když ta práce je strašák, příšera a zřejmě a zjevně to, co ten problém vyhrocuje nebo způsobuje.

To jsem v jiném měřítku zažila, když jsem netušila, že jsem vyhořelá.
Mne práce bavila v sobotu, neděli, kdykoliv, bez ohledu na hodiny, dovolenou, volno... až jsem najednou zjistila, že mne víc baví o víkendu.

Po čase jsem rozklíčovala, že mne baví práce, ale vadí mi "otravující klienti", co mne vytrhují od důležitostí kvůli konině. A volali jen v týdnu.

No, vyvíjelo se to nějak roky... když už se mi chtělo každé pondělní ráno zvracet, první léky, pak postupně změny v nastavení, včetně toho, že víkend volný byl úkol, na který jsem si musela zvykat a který splnit.

Mrtvička, i když neléčená nemusí nechat žádné následky - krom těch blbých pocitů, třeba je někdo jiný jen proto, že mu nějak došly síly a ví o tom .. a k tomu ta diagnóza, ta to tedy rozsvítí, teď bude potřebovat hodně tvé pomoci, včetně toho správného času, kdy ho šetřit a kdy mu vynadat.

Přeju ti hodně sil na obojí a je to těžký odhadnout.

Pokud se někdo divíte vynadání, u někoho občas správně zvolené "prober se, jsou horší věci", opravdu zabere. Třeba u mne, u mého muže, u mé příbuzné po velkém infarktu, kdy se bála pomalu umýt talíř. A jo je to boj, i pro okolí, když člověk neví, kde ještě pomůže a kde už ublíží.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.