| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ananto, když to řeknu nezaobaleně přijde mi, že se s homeoaptiky a přístupem "maminka si má srovnat v hlavě" k šarlatánství do doby než vůbec bylo nějaké lékařství.

Naše dcerka si nesla ekzém "droboulinký červený výsev po celém čelíčku" domů už z porodnice, kde ji koupali a mazali Johnsons kosmetikou - nevím, jak by na tohle mělo vliv mé poskládání si věcí v hlavě ~8~ Od té doby, jak se už ekzém objevil nešlo se ho jen tak zbavit, protože byl léčený špatně...
Ještěže jsem tenkrát nechodila na Rodinu a nepřečetla jsem si, že za atop dítěte můžu já tím, že to nemám v hlavě dobře poskládané ~a~

Jinak primářka mi tenkrát mimo jiné říkala, že je naprosté zvěrostvo u miminek řešit ekzém a jeho svědění pouze nasazením rukaviček, aby se miminko nepoškrabalo. Takhle žel byla léčená naše dcerka- v noci jsem jí držívala ručičky, aby se nedrala nebo jsme jí měli dávat rukavičky... Líp začalo být až po nás po náběhu na anafil. šok musel okamžitě přijmout alergolog - ten nadával jako špaček, co jsme za protekci, že nás musí vzít hned... když holku uviděl tak sklapnul a naší dcerce nasadil antihistaminika -tuším Zodac kapky nebo Zirtek s dávkováním pro kojence. Kožní primářka mi říkala, že neléčení a navíc ještě bránění se poškrabat má pak vliv na to, že dítě je nervák... Říkala mi až mě bude něco svědit a škrabat ať mi manžel nasadí rukavice, abych se nemohla poškrabat... Byla tenkrát úplně nepříčetná z toho, že dcerku nikdo pořádně neléčil.
Fakt bych vinu na straně matky hledala jen v případě, že se nesnaží a jí pří kojení ledacos, nehledá příčinu obtíží, neléčí, neposlouchá lékaře... Ale ne, že bych řekla "ty můžeš za to, že Tvé dítě je atopik, protože ty máš nějaký problém v psychice".


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.