| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Účo, a jak chceš motivovat děti, aby se snažily ve škole a učily se, když pak z té školy vyjdou, cca v 16 letech mají 1. dítě, dostanou sociální dávky a jejich příjem je vyšší, než kdyby pracovaly? Já jsem svého času pracovala ve zvláštní škole a jako učitelé jsme byli terčem výsměchu, protože rodiny na dávkách se měly líp než my, my měli VŠ a makali jak vzteklí, nad námi bič inspekce, péče o děti, aby nepřišly k úrazu - a Romové byli vysmátí! My nakupovali oblečení u Vietnamců, Romové chodili ve značkovém. Já si pořídila nejlevnějšího mobila, Romové měli dotykáče. Já makala za nic moc, Romové byli na dávkách, vysmátí jak lečo. Jim k tomu totiž stačilo jediné slovo: rasýzmus. Navíc k tomu přistupovala šikana bílých, protože Romové měli ve třídách většinu. Abys to zlomila, to bys musela nejdřív reorganizovat celý systém. Aby se pracovat VYPLÁCELO! Kdyř to neuděláš, dojedeme na to, protože Romové přibývají geometrickou řadou. Pamatuju si, jak jsem před časem jednomu Europoslanci říkala, že bych si tipla, že nálada ve společnosti je výbušná a do dvou let vypuknou protiromské demonstrace. Až mne zamrazilo, když se to po dvou letech skutečně stalo. Doufám, že si pak na náš rozhovor vzpomněl.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.