| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Modlitba soukromá je hodně individuální záležitost. Já se značím křížem coby vyznání své víry v Otce, Syna a Ducha Svatého, dávám tím najevo, že to co chci dělat, chci dělat ve spojení s mým Bohem. Pak třeba chvíli vnitřně mlčím a jen vnímám, co ve mně to místo vyvolává za myšlenky, emoce. Při modlitbě obvykle prosím za uzdravení zla a bolesti, které se na tom místě staly, za sejmutí utrpení z těch, které třeba dodnes tíží a za odpuštění těm, kdo konali zlo, aby dokázali nahlédnout hrůzu svých činů a alespoň jich litovali. Je jedno, že ty události už jsou třeba uzavřené, dávno odváté časem, Bůh je pánem času a s modlitbou si poradí jak je třeba :-). Pak třeba prosím za sebe, aby mě zlo nikdy neovládlo tak, abych přispívala k takovým zvěrstvům. často se mi stane, že de facto nevím, jak své myšlenky přeformulovat ve slova, v tiché soukromé modlitbě to samozřejmě ničemu nevadí, nosná je myšlenka. končím obvykle Otčenášem, který si myšlenkově propojuji s tím, za co jsem se modlila.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.