| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bin co máš furt s nějakým kuním ksichtem a nějakejma překladama,já slyšela autentickou nahrávku.Žádný překlad.a jasně se tam mluvilo o některých.jenže tobě to člověk může omýlat týden a furt budeš tvrdit ,že to tak není.Ano chápu,Zemana nenávidíš,ale prosím i přes tu nenávist přestaň mu podsouvat něco co prostě neřekl.
A ad výlety hele já díky poněkud vážnějšímu zdrav.problému měla taky omezení k tomu patřilo i to,že sem prostě na žádné výlety se třídou nejezdila:pravda nenapadlo mě požadovat aby se 29 lidí přizpůsobilo mě.asi sem divná.
Ovšem učitelku co chce poslat dítě kuli koktavosti do praktické školy bych bez pardonu nakopala do prdele.a klidně to napíšu takhle naplno.protože nadávat ji do krav by bylo urážení kraviček.
a přidám ti do seznamu jednu "úsměvnou" perličku rehabilitační stacionář ,kde je poměrně logicky předpoklad,že děti maj fyzickej problém pořádal výlet.a hádej kam do mirákula.přiznávám to sem vážně nepobrala.Naštěstí kuli počasí nejeli.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.