| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Už jsem půl roku matkou čtyř dětí, jak to zvládám to nemohu objektivně posoudit to by měli druzí a asi nejvíc starší děti :-)
Dětem je 11,5; 10; 4 a 6 měsíců.
Na začátku jsem byla zaskočena, těšila se do práce a do toho těhotenství. Manželovi se splnil sen, chtěl vždy pět dětí jako jeho otec ( má již 28 letého syna z prvního manželství ).
Na potrat bych nešla, nemám na to.
Teď jsem ráda, že je mám a nedala bych je za nic na světě.
Pořád poslouchám řeči o tom, že v dnešní době mít čtyři děti je nezodpovědné,ale je mi to šumák.Je to náš život.
Nejhorší v mateřství považuji dobu kdy byli starší děti malé ( jsou jen 18 měsíců od sebe ) a manžel pracuje od nevidím do nevidím a hodně cestuje po světě.
Teď to je v pohodě. Mám vlastně jen jedno a půl dítěte. Starší jsou již samostatní, připravovala jsem je dva roky na to, že půjdu do práce. No a místo toho jsem doma:-).
Nejmladší je taky na svůj věk dost samostatný.
Paradoxně teď při čtyřech dětech chodím na dva dny v týdnu do práce a večer když děti usnou pracuji.
A cítím se v pohodě, vše mě baví.
V cestování problém nevidím, k moři se dá jet autem. A u nás je taky hezky. Koupili jsme větší auto ( Hyundai SantaFé ).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.