| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, my máme věk 8, 6, 4, a 1. Velké auto, malý byt. Jezdíme v létě k moři autem do apartmánu s vlastním jídlem, v zimě na české menší hory také s jídlem, které uvaříme. Je to větší honička, ale dá se. Většinu vezeme mražené z domova, přílohy dovařujeme na místě. Je to značná úspora peněz. Dovolené jezdíme s manželem, jinak učení děti na kole, lyžích, bruslích a podobně je na mně. Obíhání škola, školka, kroužky vyladíš, to není problém, jen si to zorganizovat včetně družiny a spaní ve školce a vyzvedávat v navazující časy. Učení můžeš zvládat s miminem u prsa nebo v náručí, nebo taky někdy spí. Spoustu věcí můžeš dělat jednou rukou nebo s dítětem v šátku. Nejvíc záleží na tvé nátuře, já k dětem pořád pracuju na půl úvazku pro dvě firmy z domova, navíc máme s manželem dvě firmy, kde dělám, co je třeba, všechno vaření, žehlení, uklízení a podobně si musím dělat sama, jinak mě to prudí - ale už se zlepšuju a dokážu jeden den vynechat luxování:))) no a se 3 dětmi jsem se pořád cítila nevyužitá, teď konečně jedu jak to mělo být, jsem na ty 4 vyloženě nastavená. Když mi někdo říká, že jsem hrdinka a jak že to dělám, tak já si tak nepřipadám, připadám si v pohodě, někdy máme stres, většinou když mám hodně práce v práci, někdy se sejdou nemoci, to je asi nejhorší, ale je to supr smečka. Já třeba si nedokážu představit, že může někdo padat na držku s jedním dítětem, ale vím, že to tak je a ti lidé s tím nic nenadělají, záleží asi na jakési praktičnosti, nebo jak to nazvat, a to je jen na tobě zhodnotit, jestli taková jsi. Třeba moje kamarádka je úplně hotová ze třetího a manželovi to zazlívá, že si ho vydupal, dost jim to poničilo vztahy - a to i když manžel se angažuje dost. Jinak já čekala čtvrté ve 40 a všichni kromě manžela byli ostře proti, měla jsem to denně na talíři od našich, tchánovců, dokonce klienti měli kecy, že taháme čerta za ocas a podobně. Kdokoliv se to dozvěděl, měl potřebu mi vyložit, jaká je to debilita a co všechno se může stát a co když umřu při porodu a nebo dítě bude nemocné, protože jsem stará... Kecy a kecy. No ale nepřidá to.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.