| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám šest dětí a musím se přiznat, že nejtěžší to bylo, když se narodilo 3., byly brzo po sobě, nejstaršímu byly 3 roky, do toho jsme se stěhovali... Pak už to bylo v pohodě, netvrdím, že to je snadné a že jsem nebyla vyšťavená. Šesté se narodilo, když mi bylo 41. Předposlední teď chodí do první třídy a úkoly trvají denně cca 5 min. Starší dětí s lecčíms pomůžou.
Co mi přijde na větším počtu dětí krásné - to jsou ty sourozenecké "interakce", jak si vytvářejí vztah k novému sourozenci i mezi sebou.
Auto byl vždy problém, když jsme koupili větší, za chvíli jsme potřebovali další místo. Máme 6místnou multiplu a měli jsme 7 místné, které nám teď o vánocích jeden dobrák naboural a auto je v háji, od pojišťovny jsme včera dostali 10 tisíc.
Myslím, že s přibývajícím počtem dětí a tudíž i práce, prádla, vaření, jsem změnila názor na to, co děti mohou dělat. Když byl malý nejstarší (nyní 17 let), téměř nic nemusel dělat a když chtěl, tak jsem mu byla furt u zadku. Nyní ten šestiletý chce a dokáže udělat docela dost práce, jen mu v tom nebránit a nechtít si to dělat po svém a líp.
Občasné hlídání je tedy trochu potřeba, jak staré jsou ty babičky, to by fakt vůbec nezvládly?
No já bych tu asi napsala romány, omlouvám se ...~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.