| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pavlo, nevím, jestli tady můžeš najít relevantní informace, to tě spíš odradí nevěřící Tomášové.
Já jsem chtěla studovat homeopatii, i jsem už byla přihlášená do kurzu. Než začal, tak jsem narazila na jiné obory a měla jsem strach, že to nedám časově, tak jsem homeopatii odložila na neurčito. Je to docela náročné a dlouhé studium, teda aspoň tak mi to přijde, ale smysl podle mě má.
Já se poslední dobou pouštím do věcí, které mi něco přinášejí především pro mě osobně, jestli to pak nějak zpeněžím, tzn. budu se tím částečně živit, je pro mě druhořadé, i když ano, kurzy stojí dost peněz. I homeopatii jsem chtěla studovat hlavně kvůli sobě a svojí rodině, prostě mě láká tomu porozumnět hlouběji, zvlášť, když už něco vím a homeo léky běžně laicky používám, teď třeba se díky nim celkem rychle dostávám z chřipky.
Rozhodnout se nakonec musíš sama, podle mě je ale lepší najít stránky na homeopatii zaměřené, tady je velká spousta odsuzovatelů.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.