| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

studují oba řádně, akorát moc dlouho ~n~~t~, přes týden nebydlí doma a tak mají samostatné bydlení, každý v jiném městě, na kolej už nechtěli, takže byt akorát já do toho fakt nevidím, jenom malá ukázka: přijedeš příští týden/víkend? Ne to jedu do Alp, aha a nemohl by si nám pomoct s tímhle a tímhle? Ne já za to mám kredity. Další dotaz za 14 dní, máš tedy už splněný ty kredity, mámo jasně už je mám 3x překročený ~8~, hmmm takže to s námi koulí a nemáme šanci do toho proniknout. Doufám, že jim to protahování zarazí stát, protože my na to nemáme asi sílu a znalosti, zase jim říci, že jim nezaplatíme pronájem bytu a oni budou muset nechat studia třeba měsíc před dokončením samozřejmě nechceme. Bohužel nemají žádné stipendium, protože my bydlíme v jiném státu než oni studují, takže stát jim nic nedá. A už bych si fakt chtěla něco koupit sama pro sebe, takových peněz měsíčně odchází pryč ~f~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.