| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Se picnu,jsem ti napsala odpověd,něco blbě zmáčkla a můžu psát znova,vrrrr.

To o tom psovi jsem fakt psala já? Jestli jo,tak sorry.Ale vzpomínám si,že v jednom vlákně do tebe dost šila Aky,taky nejdu daleko pro slova,ale to se mi tenkrát už zdálo tedy dost hustý.

Vím,že co se partnerství týká,tam to máme nastavený jinak,ale nejsme siamská dvojčata~;)a navíc u mě fakt ty hormony mezi 30ku a 40kou byly nějak silnější než rozum~;),naštěstí vše dobře dopadlo a ze mě je ted ta nejpříkladnější manželka~:-D,ale zpětně stejně ničeho nelituju.

Navíc moc dobře eviduji,že si zrovna jako já na "volné noze",takže zase shoda a sympatie.

Pěkný výraz: "křísly"

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.