| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Konkrétní bábu neporadím, ale doufám, že ji najdeš ~x~

Pochopila jsem správně, že nedokážeš dekódovat, jestli tě lékař jen tak pro sichr straší, nebo jestli je to opravdu vážné? On to možná sám neví, je zvyklý pracovat s hrozbami patologií, vlastně jeho práce je po nich pátrat. Mívám ten stejný problém, u prvního porodu jsem větu "potřebujeme na to vidět", když mě hnali na kozu, pochopila jako "něco je s vámi v nepořádku, a proto na to potřebujeme vidět"; teprve později mi došlo, že oni na to potřebují vidět vždy (prostě jsou tak zvyklí).

Proto by bylo moc dobře, kdybys našla porodní asistentku, která by tě prohlédla a posoudila, nakolik je to vážné. Zrovna to "otevírání" mi přijde jako takový mýtus, davy žen byly vyděšeny, že předčasně porodí, a potom koncem 42tt lezly po zdi a modlily se, aby už slehly. Nebo byly v termínu (+-14 dní) odeslány z poradny domů, že to dřív než za týden nebude, a do večera bylo dítě na světě. Ten tlak mohl být klidně zvýšený proto, že se necítíš dobře ve zdravotnickém prostředí. Já tě od zdravotní péče neodrazuju; ani kdybych byla PA, na dálku nepoznám, jak to s tebou a tvým miminkem doopravdy je. Jen se přimlouvám, abys hledala (a našla) PA, které budeš moct důvěřovat, zda do nemocnice jít, ať už teď pro další vyšetření nebo potom k porodu. Ona tě vyslechne, prohmatá břicho, bude na tebe mít čas, vezme v úvahu mnohem více dat, než lékař, který hledí víc na přístroje než na člověka. Pravděpodobně tě uklidní, a budeš vědět, že pokud tě odesílá k lékaři, je pro to konkrétní důvod. No a možná už i to pomůže a důvod nebude.

Držím palce, ať ji najdeš, je to jak s jehlou v kupce sena ~;((~;((~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.