| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tyvole jednou mi někdo řekl:
"nepřirozenej průběh porodu by byl, kdyby Vám dítě vylezlo nosem"~;)

Uznávám, že doma je líp, ale já byla srab, jakmile bylo něco, co jsem nemohla ovlivnit, spolehla jsem se na "študovaný hlavy". Je dost na prd, že gyndaři za vými paciety nejezdí tak "běžně", jako třeba obvoďáci po ord. hodinách. To by se v třetím trimetru spoustě ženských ulevilo.
No neporadim, Zlín znám jen z cedulí u dálnice~t~, ale prosím tě, kdyby cokoli, vykačšli se na to, co CHCEŠ a konej, co MUSÍŠ.

sE sTÁŇOU MĚ DOKTOrka poslala do špitálu rovnou z ordinace. Ležela jsem tam tři neděle, než se doktoři domluvili, že to "zas tak strašný nebude", že mě tam možná Mudra poslala zbytečně, že jsem po týdnu tam byla fit (byla jsem tam hlavně kvůli otokům nohou, bylo to fakt strašný), a aby se mě zbavili dali mi vybrat, buď provokačku, nebo domů. Termín jsem měla.

Dodnes mi nikdo neřekl, jestli jsem udělala dobře nebo ne, já tehdy mladá, neznalá zvolila provokačku (nechtělo se mi odjet a do týdne se tam vfracet zpět) a bylo to do večera venku~t~
Holka byla termínově "hraniční", ale v pořádku. Kvuli žloutence jsme zůlstaly v por. o dva dny déle, což mi nevadilo, ale bylo to asi něco jinýho, byla jsem prvorodič, tudíž na mě doma nečekalo druhý dítě, za kterým bych spěchala. Můj tehdejší mi tři týdny intenzivně vyprávěl, jak "doma maluje,. abychom to měly fajn". Tak jsem přijela domů, u dveří jsem zakopla o mokrej hadr na smetáku (prej: to jsem nestih uklidit, vždyť víš, jak jsem makal...)
Jo prdlajs, nevím a nechci vědět, co se tady tehdy ty tři neděle dělo, ale po obstarání novorozence jsem klekla v kuchyni na zem a uklízela po malování, z čehož jsem se fatansticky rozkrvácela atd. Tehdejší byl NADŠEN, prý to měla jeho matka stejně a je to známkou toho, že jsem pracovitá a nemám si stěžovat.~8~ No nic, to už je dávno.
Prostě jsem chtěla říct, že kdyby šlo o kejhák mě nebo prckoj, vykašlala bych se na "přirozenost" a dala bych na rady odborníků, přesto, že s nima nesouhlasím.
Ty seš hlava tvrdá, vím, že budeš držet, dokud to půjde, ale nebraň se těm doktorům tolik. Někdy i pomůžou~;)~k~
Ale máš servis luxusní, tak drž a když uděláš všechno tak jak se musí a přesto to bude blbý, vykašli se na porodní báby a padej k doktoroj do špitálu.
Je to pro tebe sice nepohodlný, ale i ta dcerunka nevyklubaná si zaslouží to nej.~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.