| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám letitou zkušenost se stanováním, ale konkrétní stan neporadím, taky momentálně vybírám na sezonu nový, mám jeden až příliš velký a nechce se mi stavět a jeden až příliš malý.

Osobně myslím že v těch parametrech u těch známějších značek až takový rozdíl nebude. Jako nejzásadnější se mi jeví spíš vybrat podle té dispozice, aby vám vyhovovala.
A pro mně je ještě důležité aby se relativně snadno a rychle stavěl a skládal, a v co nejmenší počtu lidí.

Píšeš že se sice moc často nepřesouváte, tak možná to pro vás není tak zásadní. Ale prostě někdy u těch rodinných stanů když to vidím v kempech to jsou manévry pro X lidí na půl dne. Záleží zda budete ve stanu "jen" přespávat, nebo i "bydlet", zda tam potřebujete dát kola apod. A zda jezdíte "naslepo" - to je až příliš velký stan trochu nevýhoda, hůř se někdy hledá místo.

Asi i dost záleží kam s tím budete jezdit. Pro země jako Skotsko apod. je vcelku důležitá ta stabilita, jinak si myslím že tou větrností obvykle nebývá takový problém. Stejně jako zatloukání kolíků.

A teda důležité u stanu je ho vidět na vlastní oči a nejspíš i zkusit postavit. Tak pokud nemůžete na výstavu, tak aspoň obhlídnout v kamenných obchodech a nechat si ho rozdělat.

Já se zatím k výběru pro sebe nedostala, ale zaujal mne tady v diskuzi doporučený Vango, dost ho i zvažuju. Líbí se mi ta prosvětlenost okny, to fakt není na škodu. Líbí se mi ten "ochranný" límec, to bývá ve špatném počasí takový zlom / ty přechody z/do stanu, je to docela fajn řešení. I ta variabilně přepažitelná ložnice je dobrá vychytávka.

A vybírala bych aby stan měl moskytiéru už do předsíně, to je podmínkách jako Itálie apod dost dobrá věc.
z jiných věcí už mně teď nic nenapadá, přeji dobrou ruku při výběru

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.