| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pro zakladatelku - nesla bych to těžce a hodně by mi to vadilo. Považuju to za velkou nespravedlnost vůči dítěti. A navíc to není dobré ani pro tu starší, z vícero důvodů.
Snažila bych se maximálně eliminovat toto dědečkovo chování. Asi se nedá zabránit tomu že si někdo více oblíbí jedno dítě než jiné, ale rozhodně by to nemělo být dáváno takto okatě a necitelně najevo.
Lidi co se takto dokáží chovat k malému dítěti, tak jak to popisuješ, považuju za mírně řečeno necitlivé tupce.

A taky mi přijde že je za tím dost možná něco dalšího - řešit už v tomto věku komu odkáže peníze že jednomu vše, druhému nic ~a~ Přijde mi to poněkud zvláštní.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.