| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Je to maličká vesnice pár km od okresního města,žije v ní všeho všudy kolem 50 lidí.Dopravní spojení je špatné,jezdí sem jen autobus,a to párkrát za den,musela bych koupit auto,což by mi až tak nevadilo.Není tady vůbec nic,ani obchod.Pokud jde o dům-dům je mých rodičů,úplně nově po rekonstrukci,a drží ho pro nás tři dcery,počítají s tím že v něm jednou některá z nás bude bydlet.Ale největší problém vidím v tom,že bych se tom baráku bála.Sice jsem uvažovala o pořízení psa,ale pes taky všechno nezachrání.Dětem bych musela na kroužky apod.dělat taxikáře,protože ač tady jede pár autobusů za den,poslední z města jezdí v půl čtvrté.Pak už se musí pěšky po cyklostezce.Dcera chce z města proto,že má ráda volnost,přírodu,je to založením takové vesnické dítě,město jí nic nedává.Měli jsme několik dlouhých rozhovorů na toto téma,protože jsem chtěla aby si uvědomila,co všechno stěhování znamená,o co by přišla a co by získala,přes to všechno touží po vesnici.Obě jsme na té vesnici šťastnější,syn to neřeší,tomu je to jedno.S prací bych problém vůbec neměla,pracuju z domova.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.