| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Prosím, povzbuďte mě. Momentálně mám pocit, že už mě v životě čeká jen dřina, smutek a nekonečná samota. Nehledě na výčitky, které mám vůči dětem. Budou žít jen s matkou, mužský vzor jim bude chybět. Jak se to na nich podepíše, hlavně na synovi? Ale od začátku...
Jeden rozvod mám za sebou, poté jsem začala žít s dalším mužem. Po dvou letech s ním ale vím, že to nepůjde. On to ještě neví, ale jsem rozhodnutá to s ním skončit, trápím se hrozně. Jak sám řekl, stal se ze mě jen uzlík nervů, ale svoji vinu nevidí. Ať se rozhodnu jakkoliv - zůstat nebo odejít - vždy prohraju. Nový život, ve který jsem s ním tolik doufala, se nekoná. Budu muset odejít zpět přes celou republiku na malé město ke svým rodičům, kteří mi nabízí pomoc. Aspoň něco... Ve středním věku bez chlapa a práce, se třemi předškolními dětmi na krku.
Mám hrozný strach, každou chvíli slzy v očích. Měli jsme spolu být šťastní dalších 40 let... Nemůžu to stále pochopit, že je konec, ale jinak to nejde. Jsem na dně, ale ne jako on - on získá znovu zpět svobodu, já naopak budu připoutaná k dětem, bez peněz, bez možností...
Jak jste to zvládly vy, kde jste vzaly vůli k životu. Já momentálně nemám sílu se na děti ani usmát. Jen křičím a brečím...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.