| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jitusho, já nevím proč, nejsem psycholog ale přesto mi to připadá, že můžeš být opravdu pouze hodně hodně unavená z vašich 3 dětí a mateřských dovolených. Pokud jedeš okolo dětí sama a nemá Tě kdo prostřídat, nemůžeš si ani zajít k dr. ... tak jsi na tom podobně jako spousta maminek okolo. Chlapi bývají taktéž unavení pokud makají za dva, dokonce vím, že třeba můj manžel chodíval domů až v noci a vím téměř 100%, že kdybych začala vyšetřovat, kde byl nějak silněji a začala bych mu opravdu nevěřit, že byl v práci... tak bych náš vztah pohřbila. Nechci se Tvého partnera zastávat, ale píšeš o dluzích,- víš 100%, že jsou? Píšeš, že jste byli hodně zamilovaní ale v lásku to nepřešlo... Já jsem si také občas připadala méněcenná, protože jsem byla téměř 9 let uvázaná k dětem doma,- manžel se dostával mezi lidi, já jsem seděla s dětmi "doma" a když byly třeba nemocné, tak to bývalo opravdu zoufalé... Jenže jak šlo i poslední dítě do školky a já mohla do práce, tak se všechno změnilo. Já jsem si začala zase věřit, přestala jsem řešit z mého pohledu hlouposti, na které jsem měla opravdu čas jen tím, že jsem byla doma,- v práci se mi daří, začaly jsme měnit dlouhodobé plány, změnili jsme bydlení... Manžel se začal mnohem více angažovat do péče o děti, děti povyrostly a my máme více času být sami... a tím, že jsem si najednou mnohem víc vědomá vlastní hodnoty, tak najednou vůbec nemám pocit, že by se manžel nade mě povyšoval... myslím si, že krize má valná většina manželek na mateřské a osobně bych si opravdu dala pozor, abys později nelitovala ~d~
Zkusili jste nějakou odbornou pomoc???

Já mám také maminku, ke které bych mohla jít bydlet; vím, že by mi i finančně pomohla a víc než dává třeba teď, ale popravdě si neumím představit s ní řešit výchovu mých dětí, jaké kroužky dětem umožnit(mohli by do toho mluvit, protože by na ně nejspíše přispívali) a vím, že by se mi do všeho pletla. Kor nejsou-li Tví rodiče zvyklí na ruch 3 dětí... Navíc vše okolo dětí a Tebe bude určitě také stát spoustu peněz, zvýší se jim výrazně poplatky na vše... Bude to na pár let udržitelné? Mým dětem by hodně chyběl táta - ty píšeš, že se chceš odstěhovat dál, takže vlastně zamezíš jemu v kontaktu s dětmi...
Osobně bych zkusila opravdu zajít za odborníkem - pokud by byla náhodou nějaká chyba na Tvé straně, aspoň bys dostala zrcadlo a třeba bys potom stejnou chybu pak jednou neopakovala v dalším vztahu ~d~~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.