| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Naprosto souhlasím. Celé se mi to zdá hooooodně přitažené za vlasy. Plus bych ještě přidala další pochybnosti.
Zdá se mi divné taky to, aby manželka přišla ze záletů a těhotná a manžel ji ochotně přijmul zpátky a cizí dítě vzal za své. Baba píše, že má k němu vztah. To si během těhotenství vytvořil silné pouto k budoucímu dítěti, které není jeho? Není to náhodou tak, že to dítě je s velkou pravděpodobností jeho? Počaté v době jejího záhadného zmizení, kdy jste vy dva už spolu byli?
Mě tohle téma připadá jako vtip.
Nejspíš to bylo tak, že jste si padli do oka, on ženatý, ale rozhodl se klasiku "manželka mi nerozumí" nepoužít, místo toho maželka údajně utekla za jiným, zatím spolu spokojeně žili, vzniklo dítko. A teď sakra, jak to vysvětlit milence. Přece tak, že je tak šlechetný a velkorysý a bude ochotně platit cizí dítě. A ona ta fůrie chce peníze a on chudáček jí dobrovolně odevzdá 3/4 svého příjmu, protože ona chce. Jako chápu, že lidi jsou neprůbojní, ale tohle by neudělal ani sebebojácnější člověk. Jenom jestli to není tak, že on jí platí za mlčení o tom, jak to tenkrát bylo. Všechno tomu nasvědčuje. Protože jestli ona ho vidírá, tak ho musí NĚČÍM vidírat. A jestli se on nechá, tak má nějakého černého petra.
Babo Jago, dej si opravdu moc velký pozor. Celé jeho chování smrdí. Opravdu, lidi nejsou čistě jenom zlí a hodní.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.